Güvenlik


Güvenli alışveriş yapabilmeniz için Bitikla.com'da uluslararası bir standart olan SSL kullanmaktayız. SSL güvenlik protokolü sitemize verdiğiniz kredi kartı numaranızı çözülmesi mümkün olmayan bir şekilde şifreleyerek tam güvenlik sağlar. Güvenliğinize verdiğimiz önem doğrultusunda sitemizde daha güvenlikli olan ve bankalar tarafından da tercih edilen 128 bitlik SSL güvenlik protokolünü kullanmaktayız.


Bitikla.com’'da Sipariş Verme

 • Ürünleri Bulma
  Bitikla.com'‘da alışverişlerinizi en kolay ve en hızlı şekilde yapabilmeniz için tasarlanmıştır.
  Kategorilerde gezebilir ve istediğiniz ürünleri kategori adlarına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Aradığınız ürünün adını ürün arama kutucuğunun içinde yazarak istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz. Dilerseniz detaylı aramada istediğiniz reyonu veya marka seçerek arama sonuçlarını daraltabilirsiniz. Örneğin "peynir" yazıp "süt ürünleri" kategorisini işaretleyip veya markasını girdiğinizde arama yaptırdığınız takdirde sadece sütleri veya markasını girdiğiniz ürünü bulacaksınız.

  Sık aldığınız ürünlerin içinden alışveriş yapabilirsiniz. Sayfanın sağında  yer alan alışveriş sepetinin altındaki "favori ürünlerinizi’’ göreceksiniz. Böylece daha önce aldığınız ürünleri kolayca bulabilirsiniz.


   Ürün Ekleme, Çıkarma ve Miktar Değiştirme
 • Ürünlerin yanındaki "sepete ekle" butonuna bastığınızda "Alışveriş Sepeti" bölümünde ürünün sepetinize eklendiğini göreceksiniz. Sepetinize eklediğiniz bir ürünün miktarını değiştirmek istiyorsanız "sepetim" linkine tıklayarak sepetinizin içini görüntüleyebilirsiniz. Her ürünün yanında bulunan miktar alanını kullanarak ürünlerin miktarlarını artırabilir veya azaltabilirsiniz.
 • Alışverişi Tamamlama
  Alışverişinizi tamamlamak için "sepetim" ikonuna tıklayarak sepetinizin içini görüntüleyebilir, siparişinizde dilediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz, değişikliklerinizi yaptıktan sonra siparişinizi tamamlamak için "Alışverişi Tamamla" butonuna tıklamanız gereklidir.
  Sipariş teslimat ekranından teslimatın yapılmasını istediğiniz adresi girebilirsiniz.
  Eğer ilk alışverişiniz değilse kayıtlı adresinizi seçebilir veya yeni adres girebilirsiniz.
  Teslimat seçeneği ekranından teslimatın yapılmasını istediğiniz günü ve saat dilimini seçebilirsiniz.
  Ödemenizi yapabilmeniz için iki seçenek sunmaktayız. İlk alışverişinizde Biçen Mağazacılık A.Ş. görevlisi sizi arayarak siparişinizin onayını alacaktır. Ödeme ekranında gerekli bilgileri doldurduktan sonra "Devam" butonuna tıkladığınızda siparişinizin onaylandığına dair bir ekran görüntülenecektir ve sipariş onayı e-mail adresinize gönderilecektir .
 • Ödeme 
  Alışverişlerinizi 2 şekilde ödeme seçeneği sunuyoruz;
  • Kredi Kartı ile Online Ödeme
   Yaptığınız alışverişlerini bedelini "Ödeme" başlığı altındaki "Kredi Kartı ile Ödemek İstiyorum" butonuna tıkladıktan sonra kredi kartı bilgilerinizi vererek ödeyebilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz 128 bitlik SSL protokolü alanında olduğundan kesin ve tam güvence altındadır. A
   Kartınız sisteme dahil olunca; kart bilgilerinin yer alacağı ekran görüntülenecektir. Ekrandaki adımları tamamladıktan sonra alışverişiniz güvenli bir şekilde gerçekleşmiş olup, onay ekranınız görüntülenecektir. Ödemelerinizi Visa ve Mastercard ile yapabilirsiniz. Teslimat esnasında kimlik ve ödemenin yapıldığı kredi kartının kontrolü talep edilecektir. Teslimat, ödemeyi yapan kredi kartı sahibine, bilgilerin doğruluğu kontrol edildikten sonra yapılabilecektir. 
   İade: Siparişinizde yer alan herhangi bir ürünü almaktan vazgeçtiğinizde bu ürünü teslimat anında almamanız yeterlidir. Bu durumda kredi kartınıza geri ödeme yapılacaktır.
  • Kapıda Ödeme
                          Kapıda ödeme sistemimiz iki başlık olarak gerçekleşmektedir.
                          1- Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme Sitemiz, yaptığınız alışverişlerin tutarını siparişleriniz kapınıza getirildiği zaman kredi kartınız ile ödemenizi de mümkün kılıyor. Ödemenizi teslimat                           anında kredi kartınızla yapabilirsiniz. Ayrıca kapıda bankamatik kartı da geçerlidir. Visa Electron veya Maestro kartınızı kullanabilirsiniz. Siparişleriniz size getirildiğinde kimliğinizi                           göstererek ödemenizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz. İade: Siparişinizde yer alan herhangi bir ürünü almaktan vazgeçtiğinizde bu ürünü teslimat anında almamanız yeterlidir. Bu                           ürünün tutarı kredi kartınızdan kesilmeyecektir.
                            2-Kapıda Nakit Ödeme Sipariş tutarınızı kapıda nakit ödeme seçeneği de sitemizde mevcuttur.  Sipariş tutarını teslimat anında Biçen Mağazacılık A.Ş. görevlisine ödeyebilirsiniz. İade:                           Siparişinizde yer alan herhangi bir ürünü almaktan vazgeçtiğinizde bu ürünü teslimat anında almamanız yeterlidir.


  Teslimat

  Bitikla.com sipariş verdiğiniz gün ve o günü takip eden üç gün içinde teslimat saati belirleme imkanı sunulmaktadır. Siparişiniz "Teslimat Zamanını Belirleyin " ekranından seçeceğiniz saat dilimi içinde size teslim edilecektir. Siparişinizi, teslim almak istediğiniz saat diliminden bir saat öncesinde tamamlamış olmanız gerekmektedir.

  40 TL altı olduğu için 3,95 TL Sabit kargo ücreti tahsil edilecektir40,00 TL'nin üzerindeki siparişleriniz herhangi bir ekstra ücret alınmadan teslim edilmektedir.

  İade etmek istediğiniz ürünleri teslimat esnasında Biçen Mağazacılık A.Ş. görevlisine teslim edebilirsiniz. Sipariş tutarını kredi kartı ile ödemeyi seçtiyseniz iade ettiğiniz ürünlerin tutarı kredi kartınıza iade edilecektir. Kapıdaki ödeme seçeneğini seçtiyseniz toplam fiyat üzerinden faturalandırılacaktır.


  NotTeslim alacağınız ürünlerin, sitedeki isim ve açıklamaları ile ilgili olarak üretici firma tarafından yapılacak güncellemelerden Biçen Mağazacılık A.Ş. sorumlu değildir.