Kategoriler

E-Bülten Aboneliği

İade Hakkında

İade Kullanım İlkeleri

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

·         Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

·         Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

·         Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

·         İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

·         Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

·         İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı müşteri tarafından ödenecektir.

·         İadesi yapılacak olan ürünler, bitikla.com'un siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır yada size en yakın şubemize iade edilmelidir. Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi taktirde kargo ile yollanan iadenin ulaşım masrafı müşterimize aittir.


 

Son Güncelleme : 27.06.2013 ( bitikla.com ) Biçen Mağazacılık A.Ş. 

 

Bitikla.com © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır.
Geliştirici: Qualesoft.

İletişim Formu

Konum Bilgilerimiz

Biçen Mağazıcılık San.Ve Tic.A.Ş.
Adres : Kartaltepe mh. Belediye cd. Saraçoğlu iş merkezi no:1/1 Sefaköy K.çekmece İST
Tel : 4443436
Vd. : Marmara Kurumlar
Vn. : 1690547172

4443436

02126243919

09:00-21:00